Vyhledávání

Nové produkty!

21.06.2015 17:44

Užitečný držák na Arduino! 

Tento držák chrání nejenom Arduino desku před poškozením, ale také váš stůl před poškrábáním! :-) 

Držák je navržen na všechny desky vycházející velikostí z Arduina Uno (Zero, Leonardo, Yun, Ethernet, Proto PCB, Duemilanove...). Deska se jednoduše zacvakne do držáku, který přesně kopíruje její hrany. Může se také pojistit šroubky. V balení je 5 různých barev držáku...

 Arduino Holder type Uno - 5pcs

 

Stavebnice SparkFUn RedBot představuje skvělý způsob, jak začít pracovat ve světě robotiky. Tato robotická platforma na bázi Arduina umožňuje vytvořit robota se dvěma motory a snímači jako je akcelerometr nebo snímače čáry. Toto vybavení umožňuje kromě řešení pohybu robota také detekci čáry nebo blízkých objektů. Použitý akcelerometr umožňuje také detekci nárazu a vyhodnocení pohybu.

SparkFun RedBot Basic Kit

 

Následující robotická stavebnice vychází z RedBot základního kitu ale obsahuje navíc další příslušenství a snímače. Stavebnice nabízí všechno potřebné pro vytvoření devíti ukázkových zapojení a konstrukcí, které vám demonstrují jak řídit vašeho robota, jak robot sleduje čáru, jak se dá bezdrátově ovládat a další zajímavé funkce. I když kit umožňuje vytvořit řadu pokročilých robotických aplikací, tak není nezbytná znalost programování. Stačí základní chápání robotiky a hlavně chuť se něco nového naučit. :-)

SparkFun Inventor's Kit for RedBot Parts Overview

 

Základní stavebnice TinkerKit tvoří set různých TinkerKit modulů, které umožňují vzájemným propojením vytvořit interaktivní objekty bez použití nepájivých polí nebo pájení. Tento kit obsahuje kromě rozšiřujícího shieldu také 7 různých snímačů (teploty, náklonu, osvětlení, polohy, otočení, doteku, stlačení) a 5 aktuátorů (relé, LED diody).  

TinkerKit - Basic Kit

 

Android Kit pro Arduino je vhodný pro vytváření zajímavých projektů ve spojení s prostředím Android.

Můžete vytvářet projekty jako zobrazovač SMS zprávy, parkovací senzor, jednoduchý robot nebo ovládání domácí automatizace. To vše ve spolupráci s vašim Android telefonem. Možností je hodně. Kit obsahuje velké množství různých snímačů a aktuátorů.

Arduino On Android Kit Parts Overview

 

 

 

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

www.hwkitchen.com