Vyhledávání

Nové produkty na prázdniny :-)

05.07.2015 00:07

Konečně přinášíme dlouho očekávané Arduino M0 Pro (Zero)! Tato deska má na palubě výkonný 32-bit ARM Cortex® M0 core což posouvá výkonově možnosti Arduino platformy zase o kus dopředu. S touto deskou budete moct realizovat snad i ty nejbláznivější aplikace! Na desce je k dispozici také integrovaný Atmel Embedded Debugger (EDBG). Tento nástroj umožňuje pohodlně debugovat aplikaci bez nutnosti instalovat další hardware. Ideální pro začátky s vývojem 32-bitových aplikací. Nutno doplnit, že na desce je také integrovaná pojistka 500mA pro USB port a k dispozici jsou také všechny potřebné certifikáty FCC, RoHS a CE potřebné pro implementaci do koncových produktů.

Arduino M0 Pro (Zero Pro)

 

Dalším novým produktem v nabídce HW Kitchen je oblíbený WiFi Modul s čipem ESP8266. Tento WiFi modul má integrovaný TCP/IP stack. To znamená, že umožňuje snadné přidání WiFi konektivity do vaší procesorové aplikace. Komunikace probíhá jednoduše pomocí AT příkazů.     

WiFi Module - ESP8266

 

Na předchozí produkt navazuje vývojová deska ESP8266 Thing od SparkFun. Tato deska se schválně nazývá "věc", protože představuje skvělý základ pro váš "Internet věcí - IoT". Deska obsahuje vše co je potřeba pro efektivná vývoj vlastní aplikace na bázi ESP8266 - všechny piny ESP8266 jsou vyvedeny na pin lišty, obsahuje LiPo nabíjecí obvod, zdroj a další podpůrné obvody. Vlastní aplikaci je pak možné vytvořit přímo v hlavním 32-bitovém procesoru na modulu.

SparkFun ESP8266 Thing

 

Infrared USB Toy je hračka pro všechny, kdo si chtějí opravdu pohrát s infračerveným ovládáním ať už televize, vlastního robota nebo jiného spotřebiče. Deska nabízí možnost připojení k PC a analýzu přenášených signálů na logickém analyzátoru. Také umožňuje zachycení a znovu odvysílání signálů pro jednotlivá tlačítka vašich dálkových ovladačů...to by stálo za to mít pod stolem místo 5-ti ovladačů jen jeden :-).

USB Infrared Toy v2

 

Přinášíme také něco pro začínající kutily a bastlíře. Deska SparkFun PicoBoard byla navržena pro začátečníky a jejich výuku. Nabízí skvělý způsob jak začít s programováním a hlavně čtením různých senzorů. Na desce je integrován snímač osvětlení, zvuku, tlačítko a posuvný potenciometr. Další možnosti nabízí 4 vstupy vhodné pro snímání prvků s proměnným odporem. Pomocí grafického programovacího jazyku Scratch je pak velmi jednoduché udělat potřebnou aplikaci. Tohle by si měl každý vyzkoušet :-).

SparkFun PicoBoard

 

Pěkný začátek prázdnin, dovolených a dnů plných odpočinku a hlavně času, který můžeme naplno věnovat věcem co nás baví. 

S novými produkty budeme nejspíše zase brzy pokračovat, nějak se nám to tu množí :-).

 

Zpět

© 2015 Všechna práva vyhrazena.

www.hwkitchen.com